Умови користування

Коротко: Ви користуєтесь сервісом «ЯК Є», розуміючі, що сервіс будь-коли може перестати працювати, а також, що ви передаєте конфіденційну інформацію та персональні дані сервісу мережею інтернет, та сервіс зберігає таку інформацію на захищених серверах в країнах ЄС та може передавати її іншим сторонам для обробки та зберігання. Користуючись сервісом, користувач має розуміти, що ніщо в інтернеті не є захищеним та надійним на 100%.

Преамбула та визначення

Сервіс, сайт – веб-сервіс, що знаходиться за адресою qr.a.org.ua.

QR-код, в цих умовах використання означає 2-вимірне зображення, що містить в собі закодоване посилання, при переході за яким із мобільного пристрою із встановленими додатками деяких із українських банків, мають відкриватись такі додатки із заповненими полями для виконання банківського платежу.

 1. Виконуючі будь-які дії користувач має розуміти, що сервіс працює за принципом «ЯК Є». Робота сервісу не є гарантованою.
 2. Користувач має надавати Сервісу під час створення QR-кодів виключно інформацію, законним власником якої він є, або діє з повноваженнями, які надають такій особі право використання та передачі такої інформації.
 3. Користуватись сайтом із метою завдання шкоди роботі сервісу або пошуку вразливостей заборонено.
 4. Ніщо в цих умовах використання не може становити гарантію доступності сервісу, правильності роботи, якості та точності результату. Користувач має сам перевірити точність даних перед виконанням платежу. Сервіс, та автор-власник не можуть відповідати за будь-які помилки, неточності та пов’язані із ними збитки або недоотриманий прибуток.
 5. Інформація, що може містити банківську таємницю, конфіденційну інформацію та персональні дані, що передається сервісу, буде використовуватись відповідно до політики щодо конфіденційності та персональних даних.

Політика щодо конфіденційності та персональних даних

 1. На пристрої користувача сервіс не зберігає жодної інформації за такими технологіями як Cookies, Sessions та Local Storage. Браузери можуть зберігати данні заповнених форм, якщо така опція підтримується браузером та увімкнена.
 2. Сервіс на серверах третіх осіб зберігає інформацію про використання сервісу, зокрема конфіденційну інформацію та персональні дані, а також інформацію, що може становити банківську таємницю, що надається користувачем.
 3. Інформація, зазначена в п. 2 використовується насамперед для аналізу та покращення роботи сервісу.
 4. Сервіс передає інформацію, зазначену в п.2 іншим непов’язаним сервісам інформацію для подальшої обробки та зберігання, відповідно до умов та політики конфіденційності таких сервісів.
 5. Інформація, зазначена в п. 2 може бути передана іншим сторонам та сторонам для обробки, зберігання або аналізу.
 6. Збережена інформація має час від часу видалятись. Тривалість зберігання такої інформації не має перевищувати 20 років.
 7. Сервіс не має сповіщати власників інформації, що була надана сервісу, обробку інформації, умови та політики непов’язаних сервісів.

Е-пошта у разі виникнення запитань: andrew@a.org.ua